Гроші

Промприлад.Реновація отримає кредит на 60 млн грн для завершення другої черги реконструкції заводу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Державний Укргазбанк видасть кредит у розмірі 60 млн грн на завершення другої черги реконструкції території заводу у рамках проєкту Промприлад.Реновація. Кредитну угоду укладуть за програмою  “Доступні кредити 5-7-9%”.

Релокація 12 нових бізнесів і команд на Промприлад дала розуміння, що проєкт має достатній потенціал для розміщення нових компаній та створення значної кількості додаткових робочих місць. Зараз головна мета – прискорити процес реконструкції та ввести в експлуатацію від 17 до 24 тис. м² територій заводу, пише Репортер, з посиланням на пресслужбу Промприладу. 

Очевидно, що війна – один із найбільших викликів як для всієї держави, так і для нашої економіки зокрема. У цих умовах економічний фронт – один із найважливіших, оскільки він забезпечує фундамент для нашої подальшої боротьби. Зрозуміло, що в такі моменти звичні для мирного періоду інструменти фінансування більшою мірою зникають.

Завдяки Укргазбанку та державній програмі розвитку бізнесу “5-7-9%” з нулем під час війни, нам вдалося знайти таку підтримку, яка дозволяє, не зважаючи ні на що, розвиватися далі і в цей час створювати додаткові робочі місця задля підсилення економіки. Це особливо важливо для підприємців, які зараз вимушено опинились на заході країни, – зазначає керівник проєкту Юрій Филюк.

У  другій черзі будівництва на Промприладі заплановано відкриття фудмаркету, крафтової пивоварні, офісів інноваційних компаній, артцентру, тренажерного залу, магазинів. Загалом з початку реалізації проєкт залучив $13,1 млн від 1270 приватних інвесторів та компаній з України та 20 країн світу. Це унікальний для України успішний кейс імпакт-інвестування, де йдеться не тільки про прибуток, але й про корисний соціальний вплив. За методикою, запропонованою PACT, було обраховано, що кожен інвестований долар створить 5 доларів соціального ефекту.

Ще на початку широкомасштабної війни проєкт Промприлад.Реновація спільно з партнерами запустили платформу Save Business Now – центр підтримки українського бізнесу в Івано-Франківську та області.  Ця ініціатива допомогла релокуватися та відновити роботу 47 компаніям, частина з яких розмістилися безпосередньо на Промприладі.

Програма “Доступні кредити 5-7-9%” передбачає надання кредиту будь-якому українському бізнесу під 0% протягом дії воєнного стану та упродовж місяця після його завершення. Після цього, до кінця дії кредитного договору,  діятиме кредитна ставка у 5%.

Читайте: Українська компанія інвестувала 1,5 млн доларів у “Промприлад.Реновація”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.