Гроші Культура

Продюсер “Скаженого весілля” Юрій Горбунов повернув державі усі гроші, які вона вклала у комедію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Компанія “Прототип продакшн” повернула Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво фільму.

Рівно 1 млн 175 тисяч 590 грн  і 150 тис грн 16-% інвестиційного доходу автори “Скаженого весілля” перевели на рахунок фонду Держкіно, пише НВ.

«Це прецедент, коли компанія-виробник повертає Держкіно все гроші, взяті на виробництво фільму. Не просто всі, а ще й з відсотками. Це свідчить про надзвичайно позитивні тенденції в розвитку українського кіно», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Комедія “Скажене весілля” стала одним із переможців 10 конкурсного відбору Держкіно та отримала підтримку в розмірі 3 млн 240 тис грн. Однак потім з ініціативи продюсерів проекту компанія “Прототип продакшн” і Держкіно уклали нову угоду, згідно з якою частка державної підтримки була зменшена до 1 млн 175 тис 590 грн. Виробничий бюджет стрічки склав 10,8 млн грн.

#НайкращаКомедіяРоку вийшла у широкий прокат 4 жовтня й встановила два національні рекорди – рекорд касових зборів серед усіх українських фільмів і рекорд за кількістю глядачів фільму українського виробництва.

На сьогодні бокс-офіс стрічки становить майже 55 млн грн, у кінотеатрах її подивилися понад 657 тис глядачів. Прокат комедії в Україні триває.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли творці фільму повертають гроші Держкіно.

У 2015 гроші, виділені державою на фільм, почали повертати продюсери драми “Незламна”.

На початку 2018 року державні інвестиції почали повертати державі продюсери фільму “Сторожову застава”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.