Гроші

“Продали своїй людині”: у “Спілці забудівників” прокоментували продаж компанії власникам з Донеччини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківська компанія ТзОВ “Спілка забудівників” змінила власника. Тепер фірмою володіє Олександр Пефтібай з міста Докучаєвська Донецької області. За даними ЄДРПОУ, він є директором і власником “Спілки забудівників”. Також ТзОВ змінила реєстрацію – з Івано-Франківська на Маріуполь.

У четвер, 12 грудня,  “колишній” власник і голова правління “Спілки забудівників” Микола Филюк прокоментував зміни в компанії, повідомляє Курс.

У нас все нормально, але є кілька фірм… “Спілка забудівників” рік не веде діяльності. Ми вас зібрали, щоб сказати, що у нас все добре, – зазначив Микола Филюк на пресконференції.

Його заступник Віталій Світловський зауважив, що рішення продати компанію – “комерційне”.

“Чому так? Щоб простіше було вести діяльність. Ми не політики, ми будівельники. Ніяких порушень не відбулося. Так нам треба було”, – сказав Світловський.

Кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на суму 9,783 млн грн, яке розпочате стосовно “Спілки забудівників” 11 листопада цього року, керівники компанії називають нормальним явищем.

Розслідування податкової – це добре, це їхня робота, – каже Филюк.

Франківський юрист вимагає від НАЗК розслідувати корупцію Зеленського з ровером

Також Микола Филюк додав, що у “Спілці забудівників” нікого не збираються звільняти, а навпаки – добирають людей на роботу.

За словами керівників “Спілки забудівників”, вони продали фірму “своїй людині”. Запевняють, що зберігають стовідсотковий вплив на діяльність компанії. Суму угоди не називають, однак податки від неї, кажуть, сплатили в державний бюджет. Наголошують, що далі будуть робити акцент на соціальній відповідальності. Тому планують збудувати у Франківську приватну школу І-ІІІ ступенів. Окрім цього, хочуть виділити кілька квартир, аби залучити сюди вчителів з інших міст України чи з-за закордону.

Світловський зазначив, що про місце реєстрації нового власника сам дізнався зі ЗМІ: “Якби ми знали, що так все повернеться (обговорення і реакція соцмереж. – Курс), то цього б не робили”.

Я очолюю потужну будівельну структуру, яка працює на ринку більше 15 років, – говорить Микола Филюк. – 15 років ми займаємося будівництвом, починали з нуля. Ми не мали кредитів, не мали провладної підтримки. Найбільше наше досягнення – це наш колектив. Ми створили унікальну структуру, яка базована на довірі, доброзичливості.

Крім того, за словами Филюка, у планах збудувати в місті Палац спорту та привести “МакДональдс”.

І ми це зробимо. Не знаю, чи перші, але зробимо, – стерджує підприємець про “прихід у місто МакДональдс”.

ГУ ДФС в Івано-Франківській області розслідує справу ухилення від сплати податків ТзОВ “Спілка забудівників” в особливо великих розмірах. Днями Івано-Франківський міський суд задовольнив клопотання слідчого ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Івано-Франківській області про доступ до речей і документів ТзОВ “Спілка забудівників” у рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Кримінальне провадження відкрито 11 листопада цього року.

Олексія Кайду забрали до поліції “у кращих гебістських традиціях” – Тягнибок (ВІДЕО)

Із матеріалів кримінального провадження вбачається, що ТОВ “Спілка забудівників” упродовж 2017–2019 років здійснило реалізацію житлових та нежитлових приміщень без відображення повного обсягу доходу у податковому обліку товариства, внаслідок чого умисно ухилилося від сплати податків на суму 9 782 985 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.