Відео Політика

Олексія Кайду забрали до поліції “у кращих гебістських традиціях” – Тягнибок (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 12 грудня, о п’ятій ранку, колишнього заступника міського голови Івано-Франківська Олексія Кайду забрали до поліції.

Про це повідомив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок на власній сторінці у Facebook, пише Репортер.

Сьогодні о 5 ранку, в кращих гебістських традиціях, особи, які називають себе правоохоронцями почали ломитися в помешкання Олег Куцин – командира добровольчої чоти Карпатська січ та Олексій Кайда, ветерана московсько-української війни, народного депутата України 7 скликання.Причина – заява нардепа від СН Андрій Богданця. Того самого раніше судимого провокатора, який учора отримав відсіч за хамство на засіданні Аграрного комітету.Олексія Кайду намагаються забрати до Печерського райвідділку поліції.

Posted by Олег Тягнибок on 2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis

В кращих гебістських традиціях, особи, які називають себе правоохоронцями, почали ломитися в помешкання Олега Куцина – командира добровольчої чоти «Карпатська Січ», та Олексія Кайди – ветерана московсько-української війни, народного депутата України 7 скликання, – написав Тягнибок. – Причина – заява нардепа від СН Андрій Богданця. Того самого раніше судимого провокатора, який учора сам розпочав бійку, а тоді отримав відсіч за хамство на засіданні Аграрного комітету.

За словами Тягнибока, “Олексія Кайду босого, на очах у дитини витягнули на коридор та одягли наручники”, щоб забрати до Печерського відділку.

Нагадаємо, в середу, 11 грудня, Кайда разом з однопартійцями побив нардепа від “Слуги народу” Андрія Богданця.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.