Гроші

Понад 80% прикарпатців, які отримують субсидію, боргують за доставку газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Майже 98 тис. прикарпатців, які отримують субсидію, заборгували за доставку газу.  Їхній борг сягає 16,5 млн грн. Уже восени вони можуть залишитися без субсидії, а після закінчення карантину – без газу.

Станом на 21 липня, середній рівень розрахунків по Івано-Франківській області склав 75%. За розподіл газу боргують 278 тис. прикарпатців, пише Репортер з посиланням на пресслужбу компанії.

На час карантину “Івано-Франківськгаз” не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє поставки газу боржникам. Однак, після його завершення, боржникам обіцяють негайно припинити подачу газу та передати справи до суду.

Окрім того, боржники залишаться без субсидії в опалювальний сезон. “Івано-Франківськгаз ” уже надав структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки споживачів, в яких є заборгованість більше 3 місяців в сумі понад  340 грн. Якщо борг не оплатять  – житлова субсидія на наступний сезон не призначатиметься.

«Борг наших клієнтів за розподіл газу складає 58 млн грн. Власники 70 тис. газифікованих домоволодінь Івано-Франківщини ще жодного разу не сплачували за розподіл газу. Ці кошти вкрай необхідні для підготовки до опалювального сезону та забезпечення безперебійної доставки газу», – говорить комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.

Попри відсутність сплати,  фахівці  «Івано-Франківськгазу» борються з наслідками стихії: ремонтують  газопроводи та відновлюють газопостачання підтопленим домогосподарствам. Окрім того, щоденно бригади АДС  оперативно виїжджають на виклики та ліквідують аварійні ситуації по області. Диспетчери цілодобово приймають звернення та відповідають на дзвінки клієнтів. Підрозділи компанії працюють, щоб споживачі отримували якісний сервіс та безперебійну доставку газу. А заробітна плата працівників газорозподільних компаній виплачується саме за рахунок плати за доставку газу.

У компанії дякують всім, хто знайшов можливість розрахуватися за доставку газу. Та нагадують, що сплатити за послуги з розподілу можна дистанційно, за допомогою мобільного телефону чи комп’ютера. У цьому допоможуть онлайн-сервіси:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua
  • чат-боти 7104ua у Viber чи Telegram
  • мобільний додаток 104Mobile для Android
  • мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.