Гроші

ПНУ отримає 70 тисяч доларів для створення аналітичного центру (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську презентували проєкт аналітичного центру на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Загальний обсяг фінансування 70 тисяч доларів, які розраховані на 16 місяців реалізації проєкту. Втілюватимуть його завдяки виграному гранту та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, пише «Репортер» з посиланням на «Курс». аналітичного центру

Аналітики Прикарпаття матимуть нагоду об’єднати свої зусилля та визначити пріоритетні напрямки, які наразі є важливими для Івано-Франківщини.

За словами навчально наукового центру соціологічних досліджень Ольги Максимович, трьома ключовими напрямками роботи аналітичного центру буде освіта, економіка, культура.

«Цей проект є дуже важливим для нас, адже він починає об’єднувати університетських аналітиків, експертів, які вже давно працюють на Прикарпатті і за його межами, з точки зору важливих оцінок, напрямків, формування стратегій, тактик, концепцій. Цей Центр, по-перше, дозволить об’єднати всі їхні зусилля. По-друге, визначити ті пріоритетні напрямки, які є сьогодні важливими як для університету, так і для міста, і для Прикарпаття», – говорить ректор ПНУ Ігор Цепенда.

Деталі в сюжеті каналу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.