Гроші

Підприємство у Франківську виготовляє меблі для військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Меблеве підприємство в Івано-Франківську “Укрплит” з початку війни виготовляє не тільки меблі на продаж, а й ліжка та тумби для військових.

На підприємство завітали представники міської влади, щоб підтримати місцевий бізнес, пише Репортер з посиланням на сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

Тут продають ДСП-плити, фурнітуру, надають послуги для меблевиків: порізка, кромкування плит. А також виробляють меблі на замовлення.

А з перших днів війни – вони ще й виготовляли ліжка і тумби для військових.

В перші дні війни було дуже складно працювати. Зараз відновили виробництво та продажі, – каже директор ТОВ «Укрплит» Андрій Форкуца.

Замовити продукцію можна через спеціалізовану програму GibLab. Вона є доступна по всій Україні через Інтернет. Достатньо обрати замовлення, вказати всі необхідні матеріали і надіслати на їхній ID номер 3292.

Також можна скористатись Viber 097 121 20 60. А за номером телефону: 066 330 13 18 можна замовити фурнітуру.

Сьогодні ми на підприємстві, яке займається виготовленням меблів та їх комплектуючих. Тут працює багато обладнання – станки зі спеціальним програмним забезпеченням. Це підприємство не зупинялося жодного дня під час війни. Тому, що до них одразу звернулися за допомогою. Вони почали виготовляти і ліжка для військових, і тумби. Робота і зараз триває, – каже директорка департаменту екологічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.