Гроші

Оренда квартири в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ринок української нерухомості активно розвивається. Щодня з`являються нові пропозиції: продажу, оренди (довгострокової чи подобової). У практику входить будова нових об`єктів під оренду (як житлову, так і офісну). Проте, чим стрімкіше розвивається ринок, тим більше на ньому з’являється шахраїв. Довірити свої потреби у нерухомості слід перевіреним спеціалістам, які гарантовано допоможуть. Оренда квартири в Івано-Франківську – запит, який доволі часто зустрічається у пошуковиках.

З чого почати?

Є кілька порад від obyava.ua, які допоможуть вдало орендувати житло:

  • За запитом промоніторити і порівняти ціни в інтернеті.
  • Не варто надто довіряти фото, адже це можуть бути абсолютно фейкові фотографії.
  • Для того, щоб вияснити, посередник пропонує житло чи хазяїн, слід поговорити з ним по телефону.
  • Потім – зустрітися особисто із кількома орендодавцями і подивитися житло.
  • Не рекомендується зупинятися лише на одному варіанті, адже у разі, якщо він не підійде, можна втратити багато часу.
  • У процесі розмови із орендодавцем бажано поставити кілька запитань про квартиру: опалення, інші комунальні (входять чи ні у плату?), якого числа буде розрахунок, чи буде змінюватися орендна плата протягом року, сусіди (турбують чи ні), хто тут жив раніше і т.д. Це також допоможе все-таки зрозуміти остаточно: хазяїн перед вами чи посередник.
  • Агентство. Тут варто почитати відгуки про роботу його спеціалістів, якщо на сайті цієї компанії є житло, яке вас зацікавило, то там теж можуть бути відгуки. До речі, оцінювати відгуки слід уважно – вони можуть бути купленими. Такі випадки теж трапляються.

Зрозуміло, що оренда квартири Iвано франківськ через послуги ріелторів хоч і на 50% безпечніша, ніж без агентства, але вартісна. Зазвичай послуги агента з нерухомості оцінюються від половини до 100% від місячної орендної плати за житло. Якщо всіх умов дотримано, то відповідно до чинного законодавства України, складається договір про оренду. Уникнути шахрайства та витраченого даремно часу вам допоможе obyava.ua. Це перевірений ресурс, який дорожить своєю репутацією.

Договір

Часто до цього документу ставляться як до чогось другорядного і не обов’язково потрібного. Даремно, адже цей договір може стати вашим єдиним захистом у суді у випадку виникнення. Закон також зобов’язує ріелтора разом з власником житла показувати вам квартиру. І звісно, що агент має займатися оформленням договору. У його обов’язки входить перевірка документів на підтвердження права власності на житло.

Правила успішної оренди

  • Всі оплати здійснюйте тільки після укладення договору і фіксуйте їх хоча б розписками.
  • У разі, якщо від вас вимагають частину суми до укладення договору, слід задуматись, чи вас не обманюють.
  • Дізнайтесь, у кого, крім хазяїна, ще є право власності на це житло.

Вдалої вам оренди!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.