Гроші

Опалення у франківських закладах освіти поки не вмикатимуть

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 11 жовтня в Івано-Франківську розпочався опалювальний сезон, але тільки для закладів охорони здоров’я. Вони звернулися до мерії звідповідними проханнями.

А в освітніх закладах міста, які не мають власних котелень, тепло з’явиться не раніше, ніж у житловому фонді. Бо опалювати їх додатково поки немає фінансової можливості, пише Репортер.

Опалення у франківських закладах освіти поки не вмикатимуть

Потрібно пам’ятати про економічну сторону, бо тариф немалий. Чим довше ми протримаємось, тим більше зекономимо і наших коштів, і коштів мешканців, – каже міський голова Руслан Марцінків. – У нас підписані угоди з НАК “Нафтогаз”, система перевірена. Але будуть проблеми з індивідуальними будинковими мережами. А також там, де люди переходять на індивідуальне опалення.

За словами міського голови Франківська, всі котельні мають генератори і, якщо вимкнення будуть такі, як минулого року, франківці залишатимуться з теплом. Якщо ж світла не буде кілька діб, тоді будуть проблеми.

Читайте: Зарядитися й утеплитися. Як пережити зиму 2023 в Івано-Франківську

Нагадаємо, в Україні цього року опалювальний сезон стартує з 1 листопада. Втім, якщо протягом трьох діб середньодобова температура буде нижчою за 8 градусів, органи місцевого самоврядування можуть починати опалювальний сезон швидше.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.