Гроші

Обласний бюджет Прикарпаття у першому півріччі перевиконаний на 70 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

Бюджет Івано-Франківської області у першому півріччі 2022 року перевиконаний на 110,5%, або 70 млн гривень.

Про це на сесії Івано-Франківської обласної ради повідомила директорка департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич, пише Репортер з посиланням на Курс.

Посадовиця зазначила, що у першому кварталі до загального і спеціального фондів обласного бюджету надійшло 690 млн грн. З них 42% кошти з державного бюджету.

Надходження власних коштів у першому кварталі виконано. До загального фонду надійшло 346,7 млн грн, що складає 110,7% від затвердженого плану, до спецфонду – 47,7 млн грн, що складає 118% до затвердженого плану.

Мацькевич зазначила, що динаміка надходжень до обласного бюджету зберігається і протягом першого півріччя. Станом на 1 липня є перевиконання по загальному фонду на 110,5%, це 70 млн грн, перевиконання по спецфонду – 10 млн грн.

Не бачу загроз обласному бюджету. Будемо мати змогу фінансувати усі заплановані видатки. Хоча у період воєнного стану казначейська служба приводить видатки відповідно до постанови Кабміну, яка передбачає пріоритетність видатків в умовах воєнного стану, – сказала Мацькевич.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.