Гроші

Навчання інвестуванню: шлях до фінансової майстерності та успіху на фондовому ринку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Через невисоку фінансову грамотність багато українців продовжує відкладати гроші «в панчоху» або в кращому випадку відкриває депозит в банку, відсотки від якого часто не покривають рівня інфляції. Проте сьогодні є кращі перспективи для примноження свого капіталу. Так, інвестування в цінні папери дозволяє отримувати пасивний дохід та забезпечити собі стабільне фінансове майбутнє. Проте навіть ті, хто чули про такі можливості, не наважуються розпочати роботу на фондовій біржі через брак знань та навичок. Насправді здобути їх неважко. Достатньо докласти трохи зусиль.

Чому інвестуванню потрібно навчатись

Інвестування — це ключ до успішного фінансового майбутнього. Водночас ця сфера є специфічною та складною, тому потребує спеціальних знань. Спеціалісти відомого в Україні навчального центру Біржовий Університет, які самі є практикуючими інвесторами та мають великий досвід у сфері фінансів, відзначають важливість навчання як для початківців, так і для досвідченіших учасників ринку. Для цього розроблені спеціальні курси, які дозволяють:

  1. Вивчити інвестиційні інструменти. Потенційний інвестор має змогу ознайомитися з акціями, облігаціями, ETF та ін. Це дозволяє зрозуміти, як працюють інструменти, та вибрати для себе оптимальний варіант.
  2. Мінімізація ризиків. Недосвідченість в роботі на фондовій біржі може призвести до втрати всього депозиту. Освоєння основ інвестування допоможе зрозуміти ризики та шляхи їх уникнення чи зменшення.
  3. Ефективне управління капіталом. Навчання дає можливість визначити стратегії, які допоможуть розподілити правильно капітал. Це сприяє успіху при роботі з фінансовими ринками.

Практична спрямованість курсів та інформація про актуальні тенденції ринку, доступ до яких також надають фахівці Біржового центру, забезпечують слухачам не тільки теоретичні знання, а й практичні навички.

Як вибрати курс

На шляху до фінансової грамотності важливо правильно вибрати курс інвестування. Для цього слід врахувати такі критерії:

  1. Програма курсу. Потрібно оцінити, які питання він розкриває. Як вже зазначалося, важливо, щоб таке навчання передбачало практичні вправи, кейси, приклади з реального життя. Необхідно також врахувати свій досвід. Програма може бути розроблена для новачків чи більш досвідчених інвесторів. Деякі курси підходять для учасників ринку з різним рівнем знань.
  2. Досвід лекторів. Викладачі, котрі діляться своїми власними успішними стратегіями, зможуть дати цінні поради. Їх підходи ґрунтуються на реальних ситуаціях на біржі.
  3. Фідбек від лектора та чат студентів. Це допоможе отримувати відповіді на всі запитання по курсу, брати участь в обговоренні різних ринкових ситуацій, що дозволить краще зрозуміти та засвоїти матеріал.
  4. Тариф. Передові навчальні центри, зокрема Біржовий університет, пропонують різні тарифні плани. Як правило, вони відрізняються кількістю місць, тривалістю доступу до курсу, можливістю перевірки домашніх завдань, бонусними лекціями та ін.

Вибирати слід той курс, який найбільше відповідає конкретним цілям та освітнім потребам. Вдалий вибір сприятиме успішному розвитку у сфері інвестування.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.