Гроші

На вулиці Лук‘яненка завершили благоустрій – роботи обійшлися у понад 3 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr
У неділю, 10 липня, міський голова Руслан Марцінків повідомив про оновлення вулиці Левка Лук’яненка. Частину центральної вулиці від Вірменської до Крушельницької вистелили новою бруківкою, встановили лавки та висадили дерева. Загалом роботи обійшлися у понад 3 млн грн. З них 2,7 млн – власне благоустрій, ще 338 тис грн – вартість встановлення лавок, урн і велопарковок, а 298 тис грн – боларди, пише Репортер.
Так, працюємо не лише над облагородженням двориків в спальних районах міста, а й наводимо красу в середмісті. Вуличку відремонтували, лавочки зробили, дерева посадили, а тепер слідкуємо, аби насадження прижилися. Тому є спеціальні мішки для поливу, – повідомив міський голова Руслан Марцінків.
За його словами, ще перед початком повномасштабної війни на вулиці Левка Лук’яненка замінили мережі водопостачання, водовідведення та газопостачання. А коли взялися за відновлення дорожнього покриття, його старалися зробити в такому ж стилі як і на вулиці Крушельницької та площі Міцкевича.
Головний виконавець робіт із благоустрою ФОП Коржак Віктор Богданович. 6 березня 2023 року департамент благоустрою підписав із ним договір на 3 210 522 грн на послуги з благоустрою території та відновлення дорожнього покриття вулиці Левка Лук’яненка на ділянці від вул. Вірменська до вул. Крушельницької. Втім після внесення змін до договору кошторис робіт зменшився до 2 755 568 грн. Відповідний документ сторони підписали 29 червня 2023 року.

Також цього літа ФОП Коржак виконує для департаменту благоустрою такі замовлення:

  • благоустрій території біля будинків №2 та №15Б на вул. Стуса та № 13 на вул. Миколайчука на суму 1 770 922 грн;
  • благоустрій тротуару на вул. Тисменицька на суму 3 166 378 грн.
Додатково департамент благоустрою  підписав договір із ТОВ “Бетон Прайм” на встановлення лавок, урн та антипаркувальних стовпців на 338 400 грн. Згідно з договором підприємець мав встановити 9 лавок, 5 урн, 4 велостійки та 25 антипаркувальних стовпців. А у 298 634 грн обійшлося встановлення болардів підприємством “Фірма Діко”.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.