Гроші

На Верховинщині чекають грошей від УЄФА на стадіон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У селі Ільці Верховинського району відбулися громадські слухання з приводу виділення земельної ділянки під будівництво футбольного стадіону європейського рівня. Як повідомляє сайт міста Верховина, кошти будуть просити в УЄФА.

У відділі з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату Верховинського РДА розповіли, що будівництво стадіону зі штучним покриттям передбачено стандартного розміру з блоком роздягалень і підсобних приміщень, з трибунами до тисячі посадкових місць, з огорожею, освітленням, електротабло, платформами для телекамер. Даний стадіон буде збудований для дитячо-юнацького та аматорського футболу.

В обговоренні питання взяли участь голова РДА Олег Лютий, голова сільської ради Ільців Василь Джоголюк, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб, перший заступник голови РДА Роман Жичицький, депутат облради Мирослав Карабін, президент обласної федерації футболу Тарас Клим та інші.

Олег Лютий розповів присутнім про перспективи та переваги для району щодо впровадження даного проекту.

Мирослав Карабін, який є куратором проекту побудови стадіону в Ільцях, зазначив, що однією із основних вимог для прийняття позитивного рішення комітету УЄФА щодо фінансування будівництва є документи на право власності земельними ділянками, які повинні бути оформлені безпосередньо на регіональні федерації футболу (акт на право власності земельної ділянки або договір на довгострокову оренду не менше 25 років).

Громадськість Ільців попередньо вирішила винести питання на розгляд чергової сесії Ільцівської сільської ради.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.