Гроші

На ремонт енергоблоків у Бурштинській ТЕС піде 110 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ДТЕК Бурштинська ТЕС продовжує підготовку до осінньо-зимового періоду. Із 12 енергоблоків вже завершено ремонти п’яти, тривають роботи ще на 2-ох. На ці ремонти ДТЕК спрямує майже 110 млн гривень, повідомили на сайті ДТЕК.

IMG_1406-1[1]

На 3 вересня запаси вугілля складають 201 тис. тон. Також завершено роботи з підготовки тепломереж міста Бурштина до зими. Готовність ДТЕК Бурштинської ТЕС до надійної роботи взимку важлива для стабільної роботи Бурштинського енергоострову, адже ТЕС є безальтернативним джерелом електроенергії для 3 мільйонів мешканців західної України.

Усі блоки Бурштинської ТЕС знаходяться в експлуатації майже 50 років і були максимально включені до роботи минулого року, коли гостро стало питання дефіциту антрациту. Останні місяці енергоблоки, що спалюють газові марки вугілля, також працюють з максимально високим рівнем завантаження. Тому вони нагально потребують ремонтів.

Наразі на ДТЕК Бурштинській ТЕС бригади енергетиків виконують ремонт енергоблоків №№ 5 та 6. Енергоблок № 6 енергетики ремонтують капітально. До кінця жовтня буде оновлено котел, турбіну, електротехнічне обладнання. Щоб зменшити викиди золи в атмосферу на енергоблоці відремонтують електрофільтр. Після ремонту енергоблок підвищить потужність з 175 до 185 МВт.

На енергоблоці № 5 передбачено поточний ремонт, під час якого відремонтують котлоагрегат, на турбіні буде здійснено ревізію та частковий ремонт. Також будуть введені в дію нові мікропроцесорні захисти блока виробництва АВВ (Швейцарія), які були змонтовані під час реконструкції, але досі працювали в тестовому режимі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.