Гроші

На Прикарпаття переїхали понад 7% релокованих компаній

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку програми релокації 692 компанії переїхали на нове місце. З них 484 почали працювати, повідомили в Мінекономіки. При цьому, найбільша частка компаній (24,6%) переїжджає із регіонів активних бойових дій до Львівської області, пише Репортер з посиланням на ЕП.

релокація компаній новини Івано-Франківська
Фото ілюстративне

Також бізнес переміщується до Закарпатської (16,1%), Чернівецької (11,4%), Тернопільської (7,6%), Дніпропетровської (7,4%) та Івано-Франківської (7,3%) областей.

Серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (39% від загальної кількості), переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності (5%), – йдеться у повідомленні.

Загалом українські підприємці подали 1769 заявок на переміщення виробничих потужностей через платформу цифрової взаємодії.

До участі у програмі релокації можуть долучитися будь-які компанії, що перебувають у зонах активних бойових дій. Заявки на участь приймаються за посиланням.

Нагадаємо, у квітні за підтримки уряду в Україні запрацювала платформа, що допомагає перемістити бізнес із зон ведення активних бойових дій до більш безпечного місця.

Читайте: Франківську подарували спецавтомобіль для ремонту тролейбусних ліній (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні