Соціум

Франківську подарували спецавтомобіль для ремонту тролейбусних ліній (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тепер роботи виконуватимуть швидше та ефективніше. КП «Електроавтотранс» отримав сучасний спецавтомобіль для ремонту тролейбусних ліній.

Його Франківську передали з Варшави, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Про такий спецавтомобіль у КП “Електротранс” лише мріяли

Ми отримали її в подарунок від компанії «Варшавський трамвай», – говорить заступник директора КП «Електроавтотранс» Андрій Тютюник. – Хоч зверталися до багатьох компаній про допомогу для транспорту, для будівництва й експлуатації тролейбусних ліній, – відгукнулись саме вони. Тепер нам буде значно легше експлуатувати тролейбусну лінію, швидше її ремонтувати й відповідно це полегшення для нашої роботи у важкодоступних місцях.

Читайте: На Прикарпатті псевдоблагодійники продавали автомобілі для потреб військових

На підприємстві кажуть, про такий подарунок і мріяти не могли. Бо ще не зустрічали подібної вишки в Україні. Наявні у них ремонтні авто значно поступаються технічними характеристиками. Бо дозволяють підіймати платформу лише прямо над собою.

А нова – змінювати площадку навколо осі. Тож можна обслуговувати одразу дві лінії, стоячи на одному місці.

Незважаючи на складний час, наголошують у мерії, в місті збільшується кількість комунального транспорту. І неабияк сприяє цьому міжнародна підтримка та допомога.

Читайте також: На Калущині футболісти зібрали 15 тис гривень для важкопораненого Андрія Насади

Насамперед хочу подякувати меру Варшави Рафаулу Тшасковському, керівництву компанії «Варшавські трамваї» за такий подарунок в такий непростий час для України, – говорить міський голова Руслан Марцінків. – Цей спецтранспорт для нас є дуже цінний. Тому, що ми давно хотіли мати таку сучасну вишку, яка б надавала будь-які радіуси і значну опору. Зараз завдяки нашим партнерам, містам, ця співпраця виливається в конкретні речі.

Окрім того, Франківськ продовжує за кошти Європейського Союзу та Європейського банку реконструкції та розвитку будівництво нової тролейбусної лінії. Вона має з’єднати мікрорайони «БАМ» та «Пасічну».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні