Гроші

На Прикарпатті відберуть інвестиційні проєкти, які фінансуватиме Держфонд регіонального розвитку

Google+PinterestLinkedInTumblr
В ОДА затверджений новий склад комісії від 27 вересня 2019.

Завдання цієї комісії – конкурсний відбір та проведення оцінки інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть відповідно до статті 24 і Бюджетного кодексу України реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, пише пресслужба ОДА.

Як зазначила заступниця голови ОДА Марія Савка, кошти Державного фонду регіонального розвитку уже дали можливість реалізувати на Прикарпатті багато інфраструктурних проектів.

«Спостерігаються тенденція до збільшення фінансових поступлень з фонду. Якщо у 2017 році такі поступлення для області склали 254,7 млн грн, то у 2019 вони становлять 292 млн грн. Ми очікуємо, що цьогоріч обласний фонд, який ми використовуємо на ці проекти, буде на 25 відсотків більшим, ніж у минулому році», – каже Марія Савка.

На засіданні акцентовано увагу на вимогах до інвестиційних програм і проектів, які подаватимуть на розгляд комісії зацікавлені сторони, дотримання термінів подання документів, відповідність запропонованих проектів основним напрямкам Стратегії розвитку Івано-Франківської області, а також подальша реалізація програм, які фінансувалися ДФРР у попередні роки.

У той же час перший заступник голови ОДА Марія Савка наголосила, що виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку можливе тільки за умови співфінансування програм і проектів із місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.

Комісією схвалено терміни прийому документів – з 28 жовтня по 26 листопада цього року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.