Гроші

На Франківщині війт віддав землю атовця знайомим й отримав за це 40 тисяч гривень подяки (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сільський голова Підлужжя Володимир Бурачок, якого нещодавно затримали на хабарі у 40 тисяч гривень, хотів віддати землю учасника АТО іншим людям.

Сільський голова вирішив підзаробити на землі, яку виділили учаснику АТО. Віддав ділянку іншій людині. Спіймали урядника на гарячому, коли він брав плату 40 тисяч гривень. 28-річний ветеран АТО Дмитро Зварищук донедавна не здогадувався про те, що є власником землі, йдеться в сюжеті «Вікон» на СТБ.

Дмитро Зварищук воював у складі 95-ї десантно-штурмової бригади та був поранений. Коли повернувся додому, подав документи на отримання землі. У рідному селі ділянки не знайшлося, тож попросив у сусідньому – у Підлужжі. Заяву до Підлузької сільської ради подав у березні 2017 року. На вирішення питання місцеві урядники попросили зачекати кілька тижнів. Відтоді минуло вже три місяці, а Дмитрові так ніхто й не зателефонував. Хоча землю йому та ще зо двом десяткам бійців таки виділили.

Доки Дмитро чекав на свою ділянку, на неї накинули оком знайомі сільського голови.

«Мене попросили мої знайомі: треба одній жінці помогти. Але у зв’язку з тим, що масив розробляли атовцям, була розмова: якщо маєте атовця, який потім вам ту земельну ділянку перепише, чи віддасть, чи продасть, згідно із законодавством, – прошу дуже», – розповів сільський голова Підлужжя Володимир Бурачок.

Аби передати землю атовця в інші руки, посадовцю знадобилася менш ніж доба. Сільський голова Підлужжя нині під домашнім арештом. У поліції кажуть, що він отримав від жінки за оборудку з землею 40 тисяч гривень.

Сам затриманий усі звинувачення відкидає. Каже, що жінка принесла документи, згідно з якими ветеран АТО нібито погодився віддати їй землю. Тож усе законно, а гроші, які від неї отримав, то не хабар, а подяка.

«Це можна всіх лікарів судити. Бо тому людина операцію відбула, вона принесла і віддячила лікарю», – переконує Бурачок.

Сільському голові вже висунули підозру, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.