Гроші

“Ми вражені до сліз”. Прикарпатські енергетики дякують своїм клієнтам за відповідальність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатські енергетики дякують своїм патріотичним клієнтам сьогодні та сподіваються на їхню свідомість і завтра.

Понад 48 тисяч клієнтів подали покази лічильника через VIBER-бот. Понад 29 тисяч – через кол-центр, а 28 600 клієнтів – через Персональний кабінет, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу Прикарпаттяобленерго.

енергетики новини Івано-Франківська

«Ми до сліз вражені супер відповідальністю наших людей, – каже Наталя Пазюк, директор з питань обслуговування клієнтів. – Чесно, коли 28 лютого ранком диспетчер кол-центру прийняв телефонний дзвінок, він думав, що це буде звернення про вимкнення. Яке було його здивування, коли він почув голос старшої жінки, яка хотіла подати показ лічильника. Далі були інші дзвінки. За зміну доводилось приймати до 6000 дзвінків. І це вражає, бо  кожен дзвінок, кожен поданий показник –  це не лише чиясь звичка, це обов’язок та відповідальність. Для нас, енергетиків, це більше – це розуміння кожного його особистого внеску до стабільної роботи нашої української енергосистеми. За це наше щире ДЯКУЄМО нашим патріотичним споживачам!».

Сьогодні кожен громадянин – гвинтик, який дозволяє економіці держави працювати на перемогу, пишуть енергетики. Адже війна руйнує не тільки будівлі, а й економіку. Тож зараз ми маємо зробити усе, щоб якнайменше вона зазнала руйнувань.

Читайте: На Прикарпатті до лав ЗСУ призвали понад 800 переселенців

Фінансові експерти нагадують, що важливе економічне правило під час війни – гроші повинні працювати на державу. Тому важливо замовляти випічку у знайомої, як ми це робили до війни, записатися на стрижку, купувати продукти у тому ж магазинчику, заплатити за квартиру, оплатити комунальні послуги. Зокрема – вчасно подати показник і заплатити за електрику.

Це і є наша підтримка української економіки.

У найближчі кілька днів очікується синхронізації енергосистеми України з Європою. Для цього дуже важливо, щоб усі ланки енергетичної галузі працювали стабільно. Зараз дуже важливо, щоб не зупинялося виробництво електроенергії, бо світло потрібне в лікарнях, в будинках, на блок-постах і на підприємствах.

«Прикарпаттяобленерго», як і всі інші оператори системи розподілу, працює на забезпечення електроенергією області. Зараз мережі працюють стабільно. Але електроенергія – це також продукт, який має властивість закінчуватися, тому зменшувати її виробництво є неприпустимим. А для її виробітку, закупівлі палива для станцій, для ремонту мереж, потрібні кошти.

Тому сьогодні як ніколи дуже важливо вчасно розрахуватися за спожиту електроенергію. Це і буде внесок кожного у закупівлю енергоносіїв для виробництва світла для всієї України. Особливо – для тих регіонів, які без  електрики вже не один день.

Глава УГКЦ: «Ісус Христос приходить до нас сьогодні в образі українського воїна, біженця, пораненого»

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні