Гроші Світ

Міноборони намагається відсудити у компанії Олега Бахматюка Палац Потоцьких в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Львівський апеляційний суд своєю постановою визнав, що франківський Палац Потоцьких належить Міністерству оборони України, а не ТзОВ “Карпатська нафтова компанія”, яке пов’язують з одним із найбагатших бізнесменів України Олегом Бахматюком.

hystory-2-big

До теми: Франківський палац Потоцьких з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

Про це у мережі Facebook повідомив Андрій Давидюк, начальник відділу охорони культурної спадщини Івано-Франківської ОДА.

“Щодо питання, кому сьогодні належить об’єкт культурної спадщини Палац Потоцьких і з ким сьогодні укладати охоронний договір! – пише Давидюк. – Згідно з копіями документів (відповідно до Постанови Львівського апеляційного господарського суду від 25.01.2016 р.) Палац Потоцьких в Івано-Франківську належить Міністерству оборони України?!… (договір міни на житло для військовослужбовців від 24.09.2004 р. визнано недійсним!) Однією з причин винесення такої постанови є відсутність погодження правочину органом охорони культурної спадщини управління культури ОДА (попри різні звинувачення та плітки)”.

Палац

До теми: Франківський палац Потоцьких відчиняє двері

За словами Андрію Давидюка, “Карпатська нафтова компанія” подала касаційну скаргу на постанову, тож процес ще не завершився…

До теми: Палац Потоцьких: Стара болячка напередодні чергового року

Документи

1

2

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні