Гроші

Мільйонні порушення у Косівській міській раді на Прикарпатті виявлено під час аудиту

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мільйонні порушення Косівської міської ради виявило під час перевірки управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області.

Про це повідомив депутат Косівської міської ради Володимир Зузяк, пише “Репортер” з посиланням на Суспільне.

За словами депутата, інформацію щодо результатів перевірки він отримав після відповідного запиту в управління.

Серед зловживань аудитори зафіксували, що у Косові організації завищували вартість матеріалів, кількість послуг, розмір середньомісячної заробітної плати, не оплачували в повному обсязі оренду комунальних приміщень, купували устаткування за гроші міського бюджету та не використовували їх тощо.

Ревізію фінансово-господарської діяльності Косівської міськради за період з 1 квітня 2016 по 30 жовтня 2019 року було проведено у четвертому кварталі 2019 року.

Контрольний захід провели з 21 жовтня 2019 по 3 січня 2020 року, з перервою з 4 листопада 2019 по 4 грудня 2019 року. Результати перевірки посадові особи підписали без заперечень і зауважень.

Під час ревізії управління виявило фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 1 млн 3 тис. 300 грн, з яких відшкодували 915 тис. 400 грн, інші порушення фінансової дисципліни – на суму 1 млн 165 тис. 400 грн та неефективні управлінські рішення, що призвели до втрат на 1 млн 9 тис. 500 грн.

Зокрема, на зарплату працівникам підприємства, яке займається благоустроєм, у 2019 році було виділено 1 млн 715 тис. 800 грн. Ці гроші мали б отримати робітники, які безпосередньо виконували роботи з благоустрою, визначені кошторисом витрат, – всього 21 людина. Проте під час перевірки виявилося, що у квітні-вересні 2019 року кошти використовували для оплати і адміністративним працівникам підприємства – всього 288 тис. 700 грн.

У червні, жовтні та грудні 2018 року на товариство, яке мало займатися інвентаризацією земель Косова, списано 399 тис. 100 грн без отримання послуг.

Підряні організації в актах виконаних робіт завищували вартість виконаних робіт на загальну суму 139 тисяч 500 гривень. Протягом перевірки підприємства повернули частково 94 тис. 500 грн.

Матеріали ревізії передано у Косівське відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області для розгляду і прийняття рішення відповідно до вимог КПКУ.

Мешканці Калуша не будуть сплачувати благодійні внески в Калуській ЦРЛ (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.