Гроші

Лінію для сортування сміття Франківську ставитимуть львів’яни – майже за 12 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Управління капітального будівництва франківського міськвиконкому підписало договір на купівлю сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів. Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує Бліц-Інфо.

Переможцем торгів стала львівська компанія “Хаммель-Україна”, яка запропонувала найнижчу ціну – 11 935 000,00. Також у торгах взяв участь ТОВ “Золочів ТХ” з пропозицією 11 960 000,00.

Згідно з технічними вимогами, очікується, що комплекс для сортування та подрібнювання ТПВ буде призначений для механічного сортування з подрібненням великогабаритних відходів, виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу та з пакувальним пресом для вторинної сировини.

Потужність комплексу має становити не менше 50 тисяч тонн в рік, а продуктивність – 12-15 тонн вiдходiв на годину.

Сортувальну лінію мають намір встановити на полігоні в Рибному. Переможець повинен доставити сортувальну лінію до 31 березня наступного року.

Нагадаємо, це вже третій аукціон на якому місто намагається придбати сортувальну лінію. Вперше, тендерний комітет відхилив пропозиції двох учасників, серед яких був і “Хаммель-Україна”.  А все через те, що фірма подала технічні умови на товар російською мовою. Вдруге торги визнали такими, що не відбулися, у зв’язку зі скороченням видатків на закупівлю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.