Гроші

Кращі позиції для розміщення логотипу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Розміщення логотипу бренду повсюдно дозволяє не тільки ефективно підвищити впізнаваність, закріпити ідентичність виробленого продукту, а й прив’язати до себе величезну кількість постійних і перспективних покупців і клієнтів, встановити довгостроковий відчутний зв’язок між брендом і масовою аудиторією.

Маркетологи серйозних компаній постійно працюють над збільшенням так званих «точок контакту» – позицій, де люди стикаються з зображенням корпоративної символіки. Кожна з позицій, де розміщений логотип – будь то сайт, вхідна група магазину, офісу чи сервісного центру, одяг і головні убори персоналу, сприяють новим і новим контактам бренду з цільовою групою. У числі найбільш значущих позицій для розміщення логотипу можна назвати шапку і іконку офіційного сайту компанії, аватарки для сторінок в Фейсбуці і Інстаграмі, кут бланків, фотографії каталогів і прайсів, упаковку, робочий одяг співробітників, настінні годинники, промо-сувеніри.

Логотип на кепках

Розглянемо докладніше такий об’єкт, як головні убори працівників фірми. Кепки з логотипом на замовлення ви можете придбати в рекламному агентстві «Соната». Брендовані кепки яскравих забарвлень виглядають дуже привабливо, а розміщена на них корпоративна символіка відразу кидається в очі. Головні убори цього типу універсальні і можуть бути присутніми у складі робочого одягу продавців і касирів, працівників складу, експедиторів та водіїв, кур’єрів, промоутерів, техніків і охоронців.

Подібно армійським кашкетам, кепки з логотипом створюють загальне враження про колектив, як про злагоджений дисциплінований бізнес-організм, підпорядкований єдиній меті. Найкраще запам’ятовується те, що постійно присутнє в зоні уваги. Саме ця риса властива брендованим кепкам, які кидаються в очі в першу чергу. Ця деталь уніформи може носитися з брюками і спідницями, халатами різних кольорів, піджаками і жилетами, а в окремих випадках навіть з офіційним суворим нарядом (згадаємо, наприклад, представників оргкомітетів великих спортивних форумів).

Розміщення лого на сувенірній продукції

Налагодити дружні відносини з масовою аудиторією допоможе розміщення символіки бренду на промо-сувенірах http://adv-sonata.com/souvenirs/. Недорогі практичні речі з логотипом – олівці і ручки, брелки, відкривачки, запальнички, флешки, ліхтарики, опинившись в руках учасників промо-акції або презентації, відвідувачів виставкового стенду, стануть використовуватися за призначенням, тривалий час демонструючи корпоративну символіку власникам. Незважаючи на гадану ефемерність цього каналу просування бренду, він реально працює, забезпечуючи міцний зв’язок з позитивно налаштованої аудиторією.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.