Гроші

Тарифи на тепло і гарячу воду не зростуть до кінця війни – Рада підтримала мораторій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкти №7427 та №7429, які створюють умови для фінансової спроможності підприємств теплопостачання.

Таким чином тарифи на тепло та гарячу воду цього року не підніматимуть, пише Репортер з посиланням на пресслужбу мінрегіону.

Комунальні тарифи не зростуть до кінця війни - Рада підтримала мораторій

Опалювальний сезон буде без підвищення тарифів на тепло та гарячу воду, – каже міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. –  Сьогодні народні депутати проголосували надважливі законопроєкти, які захистять і споживачів, і підприємства від цінових коливань на ринку газу та забезпечать фінансову спроможність у сфері теплопостачання.

Зокрема, протягом дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення в Україні запроваджується мораторій на підвищення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

При цьому визначені гарантії для суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання.

Також передбачені відтермінування погашення заборгованості за договорами реструктуризації заборгованості підприємствам ТКЕ виробничі потужності яких розташовані на тимчасово окупованій території. Або виробничі потужності яких були знищені чи пошкоджені внаслідок обстрілів, чи знаходяться в зоні бойових дій.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні