Гроші

Коломия купує 450 fpv-дронів за майже 10 мільйонів у фірми з Одеси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коломийська міська рада має намір укласти договір на закупівлю 450 fpv-дронів. Переможця торгів визначили 5 грудня. Постачальник –  ТОВ “Агентство продажу активів” з Одеси. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Вчора закінчилася процедура закупівлі 500 FPV-дронів. Ми виконуємо запит, який надійшов до міської ради від 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Придбали саме те, що воїни хотіли. Чекаємо, що постачальник передасть ці “пташки” захисникам якомога скоріше, – повідомляє Станіславський. – Переконаний, що ці дрони допоможуть знищити якомога більше окупантів, зберігши життя наших захисників. А ми в тилу продовжуємо робити все можливе, щоб підтримувати військових.
Договір мають намір підписати із фірмою з  Одеси – ТОВ “Агентство продажу активів”. Вона поставить 450 дронів за 9 999 900, 00 грн. Відтак, один дрон обійдеться у 22 220 грн.
ТОВ “Агентство продажу активів” має статутний капітал у 10 000 000 млн грн, а основна діяльність фірми за даними Youcontrol – виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання.
У вересні 2023 року виконавчий комітет Уманської міської ради придбав у “Агентство продажу активів” 50 квадрокоптерів за 1 260 000, 00 грн.
Нагадаємо, Коломийська міська рада відхилила першу тендерну пропозицію у закупівлі 450 fpv-дронів у київського ТОВ “Ен Джі Пон”, яке пропонувало надати дрони за 9 250 000 грн. Пропозицію відхилили через те, що ємність батареї у заявленій пропозиції була не тієї потужності.
Згідно із тендерною документацією, міськрада Коломиї планує закупити fpv-дрони з рамою в 10 дюймів та вантажопідйомністю в 3 кг. В комплекті має йти контролер польотів та відео-передавач. Поставити дрони повинні до 20 грудня.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.