Гроші Світ

Керівник “Муніципальної варти” отримуватиме 10 тисяч гривень на місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виконком Івано-Франківської міської ради затвердив штатний розпис КП “Муніципальна варта”, щомісячний фонд зарплати якого становитиме майже 200 тисяч гривень, пише КУРС.

14045167_641448076032200_1823678756_o

Рішення внесли на виконком з голосу міського голови. Тож з проектом рішення громадськість міста не мала змоги ознайомитися.

Доповідь начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігоря Влізла складалася з одного речення.

Питань до нього у членів виконкому не виникло.

Натомість франківець Михайло Бойчук, більш відомий в місті як “Хімік”, спитався:

“У нас замало силовиків у місті чи ми не маєм куди гроші діти? Для чого створюються ці муніципальні варти, щоб було таке саме, як у Калуші чи у Львові?”

Заступник міського голови Олексій Кайда відповів, що муніципальні варти існують у Львові, Тернополі, Луцьку, Вінниці, Чернівцях і дають позитивний приклад роботи.

Також Кайда додав, що у Франківську збільшилось грабежів на 80%, зросла і кількість крадіжок комунального майна.

На прохання журналіста КУРСу показати проект рішення Ігор Влізло відповів: “Не маю права”, а на зауваження, що проект рішення мав бути опублікований на сайті виконкому, відрізав: “Це не моя компетенція”.

Вочевидь, чиновник намагався приховати щедрі зарплати працівників новоствореного підприємства.

Нагадаємо, громадські активісти Івано-Франківська вважають створення “Муніципальної варти” даремним витрачанням коштів, а керівництво патрульної поліції Івано-Франківська вважає, що статут цього підприємства суперечить законодавству.

Так, виконком затвердив штатний розпис “Муніципальної варти” у кількості 25 осіб.

Щомісячна зарплата начальника підприємства становитиме 10 тисяч гривень, двох його заступників – по 8000, бухгалтера – 6578 гривнь, провідного юрисконсульта – 3688, заступника начальника охорони публічного порядку – 6500 гривень. Штатним розписом також передбачено 18 головних інспекторів, зарплата яких становитиме по 5000 гривень, та прибиральника, який отримуватиме 1654 гривні.

Нагадаємо, міська рада створила КП “Муніципальна варта” 8 липня. У вівторок, 16 серпня, на оперативній нараді міський голова Івано-Франківська представив майбутнього керівника муніципальної варти міста Богдана Кухарука.

Як писав КУРС, під час засідання сесії Калуської міської ради виник конфлікт між учасником АТОВолодимиром Кушликом та представниками формування “Міська варта”, яка мала стежити за порядком. У результаті проти військового були застосовані кайданки, а самому йому не дозволяли зайти до сесійної зали. Після цього інциденту у соцмережах поширилися дописи про те, що у Франківську КП “Муніципальна варта” створюють для особистої охорони мерії.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні