Гроші

Карпатський природний парк на Франківщині цьогоріч заробив 787 тис. грн. завдяки туристам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Карпатський національний природний парк, який знаходиться на території Івано-Франківської області, цього року вже відвідало понад 73 тисячі туристів. Про це у відповіді на запит УНН повідомив директор Карпатського національного природного парку Володимир Слободян.

1[1]

Цей парк створений для збереження унікальних лісових екосистем Центральної Європи.

“Упродовж восьми місяців цього року Карпатський НПП відвідало 73 058 чоловік. За весь 2014 рік кількість туристів становила 74 141 чоловік”, – повідомив Слободян.

Також, за його словами, цього року Карпатський НПП вже заробив 787 384 грн. від відвідувань туристів.

“Для збільшення кількості відвідувачів Карпатським НПП планується збільшити кількість зон та місць відпочинку. Також відкрити декілька нових туристичних маршрутів, облагородити природні джерела вздовж стежок, поновити рекламні та інформаційні стенди, щити, вказівники, маркування маршрутів”, – сказав Слободян.

Він зазначив, що працівники парку переймали досвід колег із НПП у Польщі, Франції, Італії, Німеччині, Австрії.

“З їхнього досвіду плануємо перейняти запровадження волонтерської діяльності, співпрацю з місцевими громадами та створення комплексів-атракцій і програм для дітей”, – розповів Слободян.

Парк розташований у найбільш високому і цікавому в географічному відношенні секторі Чорногірського і Ґорґанського масивів. Основна частина його території охоплює верхів’ї річки Пруту і її приток, решта — в басейні Чорного Черемошу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.