Гроші Світ

Ізраїльська компанія побудує сміттєпереробний завод на Франківщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 10 серпня,  заступника голови  Франківської ОДА Ярослав Паранюк зустрівся з представниками ізраїльської компанії «NegevEcology».  Компанія готова переробляти побутові відходи на Прикарпатті, тож йшлося про будівництво сміттєпереробного заводу на Івано-Франківщині, повідомляє прес-служба ОДА.
IMG_8590
На зустрічі була також комерційний аташе Посольства держави Ізраїль в Україні Елізабет Соловйова.  Сторони обговорили напрямки розвитку економічних відносин області з регіонами Ізраїлю, а також перспективи модернізації комунального господарства Івано-Франківщини, зокрема, будівництва сміттєпереробного заводу.

«З огляду на вже успішну співпрацю, маємо намір поглиблювати її, зокрема, й через модернізацією комунального господарства області, – звернувся  до присутніх Ярослав Паранюк. – Тож, наразі шукаємо інвестиційні компанії, які би змогли реалізувати на території області проекти, пов’язані із переробкою твердих побутових відходів. Сподіваємося, що досвід, який має ваша компанія у даній сфері, допоможе вирішити  проблему із утилізації та переробки сміття».

Представники компанї  «NegevEcology» Моті Данан та Елі Бен-Сімон розповіли про переваги діяльності своє компанії та окреслили можливі шляхи реалізації проекту та терміни отримання позитивного ефекту від діяльності.

«NegevEcology» є однією із найбільших фірм Ізраїлю, яка займається побутовими відходами. Щоденно на її заводах переробляють до 6000 тисяч тонн різного сміття: муніципального, промислового, сільськогосподарського. Це майже половина всіх відходів, які акумулюються на ізраїльських полігонах. Продуктами переробки стають добрива, електроенергія, біогаз. У процесі сортування також виокремлюють сировину, яку згодом продають іншим країнам.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні