Відео Гроші

Іванофранківців закликають купувати російські товари та прикриваються благодійністю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківців закликають купувати російські товари, бо частина з виручки йде на допомогу дітям, постраждалим в зоні АТО.

Товари російського виробництва безперешкодно продаються на прилавках українських магазинів. Деякі навіть з акціями, з натяками на доброчинність. Що це? Благодійність? Пропаганда? Чи намагання заробити побільше грошенят?

В одному із закладів Івано-Франківська журналісти придбали товар російського виробника, на якому наліпка про те, що: «купуючи цей продукт, ви допомагаєте дітям, які постраждали від конфлікту в Україні». Перше питання, яке одразу ж виникає, це яким дітям: українським чи російським? І чому тоді цим займається саме країна агресор, яка б замість такої «ведмежої послуги» припинила вбивати українських солдат?

Близько 40% прикарпатських магазинів на сьогоднішні вилучили зі своїх прилавків товари російського виробництва, але є й такі, що відмовилися це робити. Місцеві підприємці лише помістили на продукт наліпку країни виробника, і то після прийняття рішення про маркування, каже начальник управління торгівлі МВК Олег Ганчак.

Агресія сусідньої країни настільки обурила прикарпатців, що вони принципово відмовилися від товарів російського виробництва. Та на запитання чи користуються вони продуктами, які виробляють брати росіяни, всі в один голос заявили, що не користуються.

Сюжет ОТБ “Галичина”

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні