Гроші

«Івано-Франківськгаз Збут» повернув клієнтам понад 3,7 млн грн переплат

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 16 вересня ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» повернуло побутовим споживачам більше 3,7 млн грн переплат. Це помилково сплачені гроші за газ, що надійшли на рахунок підприємства впродовж травня-червня, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу компанії.

Станом на середину вересня компанія задовольнила заяви понад 2000 клієнтів, котрі звернулися з проханням про повернення коштів.

Процес повернення переплат або ж помилково сплачених коштів у компанії – це буденна процедура, яка здійснювалась і раніше. У зв’язку з ситуацією, що склалась у травні-червні, обсяги опрацювання подібних заяв зросли в рази. Проте ми докладаємо максимум зусиль, аби заявники отримали кошти якнайшвидше. На даний час вже повернуто переплати понад 2100 споживачам. Однак багато заяв відправляються на доопрацювання через відсутність необхідних документів з боку заявника. У такому разі менеджери оперативно інформують клієнта, щоб не затягувати процес повернення коштів, – розповіла  начальниця відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

Уточнити повний перелік документів та скачати бланк заяви на повернення переплати можна на офіційному сайті компанії.

Принагідно у ТОВ «Івано-Франківськгаз збут» нагадують, що зміна постачальника газу не знімає зі споживачів боргових зобов’язань. Тому просять клієнтів, які мають заборгованість станом на 01.05.2022 року, розрахуватися  найближчим часом.

Станом на 16 вересня заборгованість перед компанією з боку побутових споживачів складає 600 млн грн.

Довідково: З 1 травня 2022 року побутових клієнтів ТОВ «Івано-Франківсьгаз збут» було автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ГК «Нафтогаз України».

Тривога на мобілці – все, що варто знати про нову систему сповіщення від ДСНС

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.