Гроші

Івано-Франківська ОДА проситиме ще 350 млн на пошкоджені повінню об’єкти

Google+PinterestLinkedInTumblr
Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів повідомив про додаткову потребу фінансового ресурсу у розмірі 350 мільйонів гривень.

Очільник області відзначив, що незабаром на Прикарпатті працюватиме комісія Мінрегіону, яка вивчатиме хід виконання відновлювальних робіт, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу ОДА.

Віталій Федорів

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

Начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький повідомив, що відновлювальні роботи розпочато на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%).

Окрім того, тривають роботи щодо будівництва доріг та мостів, які пошкодила червнева стихія. На відновлення доріг передбачено 168 мільйонів гривень, з яких 43 мільйони – на будівництво зруйнованих мостів. Касові видатки становлять понад 33 мільйони.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.