У суботу, 30 січня, відбулися 27 Загальні Збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Згенерована сума чистого прибутку становила — 239 504 грн.
Фінансування отримали шість проєктів на загальну суму 250 400 грн. пише Репортер.
Медуніверситет виграв 83 тис грн на відновлення дверей в головний корпус. Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на столярні роботи.
Ще 27 тис грн отримав проєкт «Stanislavv». Це діджитал гід Франківська, який зробить візит туриста суперкомфортним та веселим. Метою проєкту є забезпечення якісної медіації між містом та туристом з використанням сучасних технологій та методів SMM, що дозволить виділити Франківськ на мапі українських туристичних місць.
На осучаснення краєзнавчого музею виграли 58 тис грн. Проєкт отримав часткове фінансування від загальної суми запиту – 156 100 грн.
Серія виставок «Вже не буде/Ще не є» про життя людей в час пандемії та ізоляції, cума ґранта — 35 000 грн.
Ініціатори проєкту планують організувати серію з трьох виставок про сучасне візуальне мистецтво в час пандемії. Молоді художники зі Львова, Києва та Івано-Франківська презентуватимуть персональні виставки в різних форматах: фото, рисунку, об’єктів на тему життя в ізоляції, роботи в умовах карантину та як вплинула і змінила нас ця нова реальність. Так, як було вже не буде, а як буде – ще невідомо. Автори проєкту пропонують разом поміркувати про це через візуальні твори та тексти митців.
Проєкт «Від(на)родження» отримвав — 42 тис грн. В межах цього мистецького проєкту буде організовано персональну мультимедійну виставку сучасного мистецтва. У головному задумі виставки місце концепцій та рефлексії займають щирі переживання молодої людини: відверто неакадемічний стиль живопису, навмисне «брутальна» поверхня керамічних масок наполегливо підштовхують сприйняття до первинних, глибинних почуттів і примушують не стільки розмірковувати, скільки співпереживати. Під час виставки заплановано також серію авторських та кураторських екскурсій, лекцій, майстер-класів, обговорень, що сприятиме розумінню авторського погляду на проблему для якнайширшого загалу зацікавлених.
Найменше – 5 400 грн (проєкт отримав часткове фінансування від загальної суми запиту – 6 780 грн), отримав проєкт «Парк під ногами».
В межах проєкту буде організовано забіг протяжністю в 5 км. Тривалість забігу – з 29.03 по 10.04. Опісля учасники надсилають організаторам підтвердження виконаної дистанції. Для чого це робити? Команда посадить дерево за кожного учасника, який пробіг дистанцію. Тобто по суті це екологічний забіг. Саджати дерева будуть усі разом, тому запросять доєднатися учасників. Метою проєкту є: звернути увагу людей на вирубку лісів в Україні; боротьба з втомою людей від карантину; формування відповідальності людей за довкілля; підняти мотивацію людей займатися спортом під час карантину.
Загальна сума, згенерована за результатами четвертого кварталу діяльності ресторану, — 239 504 грн. Крім того, один з проєктів не було реалізовано, тож вирішено перерозподілити 50 000 грн на нові ініціативи. Загально на проєкти виділять 250 400 грн.
За шість років існування Urban Space 100 підтримав 123 проєкти на загальну суму 3 283 956,55 грн. Ознайомитися з усіма ними можна в розділі “Реалізовані проєкти”.
Подати заявку на наступний ґрантовий сезон можна з 15 березня до 15 квітня. З правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.
Comments are closed.