Гроші

Городенківська РДА потрапила в зраду тижня у закупівлях через Prozorro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов відзначив Городенківську райдержадміністрацію в рубриці “Зрада тижня” у сфері закупівель в онлайн-системі Prozorro.

Відділ освіти Городенківської районної держадміністрації в січні провів декілька закупівель продуктів в обхід передбаченої процедури торгів.

Відділ освіти 23 січня за 890 тис грн купив за процедурою звітування в онлайн- системі закупівель продукти харчування у приватного підприємця Івана Кулая. Цього ж дня оприлюднено договір зі Степаном Чижевським ще на 1 689 095 грн. А 31 січня відділ освіти Городенківської РДА купує ще й молоко через звіти за 350 тис грн у “Городенківського сирзаводу”, але  договір про це ще не підписав або просто забув прикріпити його.

Опублікувати звіт про укладені договори можна лише якщо вартість закурівлі на рік від 50 до 200 тис грн. Звіт про укладені договори не є закупівлею в системі – це просто звітування: замовник самостійно обирає постачальника, укладає з ним договір і потім публікує лише звіт.

“Процедура звітування на 890 тис грн. Щось тут не так. Можливо, це замовник в окремих сферах господарювання? Ні, замовник звичайний. А чому ж він так проводить свої закупівлі… Талановитий якийсь замовник, – пише Нефьодов. – Ви подивіться, як він переживає за те, аби у дітей було, що їсти в їдальнях, а тому і вирішив все провести без тендерів. Ми отримали цікавий кейс для колег з Державна аудиторська служба України по яким можна посібники писати. І дякуємо колегам з ГО Антикорупційна Платформа за інформацію”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.