Відео Гроші

Франківський “Водоекотехпром” підвищив абонплату до майже 25 гривень (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 квітня для споживачів вона становить 24 грн 67 копійок. Для багатьох мешканців нові цифри стали неприємною несподіванкою.

На підприємстві “Водоекотехпром” пояснюють – рішення про збільшення абонплати прийняли ще на початку лютого. І споживачів про це повідомляли з офіційних сторінок, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Франківський "Водоекотехпром" новини Івано-Франківська

Тож жодних законів та заборон на підняття комунальних тарифів у час війни не порушували. І додають – сплачувати за абонентське обслуговування тепер будуть не лише мешканці багатоповерхівок, але й приватного сектору.

Читайте також: На одній з СТО Франківська зробили майже 100 машин для ЗСУ (ФОТО)

 Абонплата вже давно запроваджена. її сплачували ті хто на прямих розрахунках, але з введенням публічного договору її сплачуватме і приватний сектор, – говорить начальник відділу по роботі з споживачами контакт-центру КП “Івано-Франківськводоекотехпром”Володимир Шпег. – На сьогодні абонентська плата для споживачів становить для привтаного сектору 20 грн 22 коп. Для багатоповерхівок – 24 грн 67 коп. З першого січня було введено новий публічний договір і 2 лютого він вступив в дію.

Читайте: У Франківську засудили двох ворожих розвідників (ФОТО)

Разом з тим ситуація із розрахунками, кажуть на підприємстві, і далі погіршується. За квітень борг населення перед “Водоекотехпромом” зріс ще на 2,5 млн гривень.

При такій ситуації, прогнозують на КП, зможуть “протягнути” ще 2 місяці. А далі, якщо ситуація не покращиться, змушені будуть вдаватися до непопулярних рішень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.