Гроші

Франківську Набережну розширять і додадуть велодоріжки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 17 липня, відбулася виїзна нарада керівництва області, міста та представників підрядника щодо продовження ремонтних робіт на вулиці Набережній у Франківську.

IMG_0051 (2)

Як заявив голова ОДА Олег Гончарук, що нині є повне порозуміння між всіма об’єктами, які задіяні в процесі, і будь-яких перешкод щодо того, аби роботи не були завершені вже найближчим часом немає.

IMG_0053 (2)

«Я не вважаю, що це велика подія, ми просто робимо справу, яку обіцяли, – зазначив він. – Наради такі ми будемо проводити раз у 10-15 днів».

Директор фірми – підрядника «ПБС» Роман Родзоняк пояснив, що вулицю розширять у тих місцях, де це потрібно і можливо.

IMG_0056 (2)

«Розширення дасть змогу зробити правильну розмітку, пішохідні переходи, світлофори, – додав він. – Щодо велодоріжок, то в проекті враховані усі побажання громади, ми максимально розділили пішохідні доріжки і вело, аби вони не перетиналися, щоб не було наїздів».

Заступник міського голови Зіновій Фітель додав, що вже найближчим часом на сесію міської ради має бути винесено питання, щодо виділення додаткових 7 млн. грн.. на ремонт. А Гончарук наголосив, що нині всі дороги в державі робляться за гроші платників податків.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні