Гроші Фото

Франківська влада взялася за відновлення роботи заводу «Пресмаш»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 липня, відбулося засідання регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням першого заступника голови ОДА Володимира Семка. Після запальних дискусій про можливе банкрутство ВАТ «Пресмаш» було вирішено усіма можливими способами відновити платоспроможність підприємства.

IMG_1150

Як розповідає голова правління акціонерів Богдан Пукіш ситуація, що склалася на заводі складна.

«У зв’язку з неспроможністю зібрання загальних зборів акціонерів та призначення нового голови правління, значно зросла заборгованість підприємства з виплати заробітної плати, страхових внесків, пільгових пенсій та податкових платежів, – каже Пукіш. -Так, заборгованість з виплати заробітної плати становить 1484 тис. грн., з виплати страхових внесків – 500 тис. грн., пільгових пенсій – 300 тис. грн., податкових платежів – 4585 тис. грн., ЄСВ – 1915 тис. грн. Також існує значна заборгованість перед Обленерго. Така ситуація, в першу чергу, негативно впливає на матеріальне становище працівників підприємства, не сприяє наповненню міського бюджету, бюджету ПФУ тощо».

Все це призвело до того, що на сьогоднішній рік підприємство не може отримати КВЕД на здійснення господарської діяльності, а тому фактично заморожене.

«Ми перебуваємо у замкнутому колі з якого не можемо знайти вихід», – підсумував голова правління.

Комісія прийняла рішення згідно з яким буде надіслано відповідні звернення до Обленерго, Міндоходам по відновленню платоспроможності підприємства та реструктуризації заборгованості. А також лист до Міністерства оборони, адже «Пресмаш» має можливості для ремонту військової техніки.

IMG_1145 IMG_1146 IMG_1147 IMG_1152 IMG_1151

Write A Comment