Акцент Гроші

Франківська будівельна компанія поверне місту майже 150 тисяч

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Господарський суд Івано-Франківської області частково задовольнив позов міськвиконкому та стягнув з ТОВ “Карпатська будівельна компанія” 148 818 гривень за невиконання умов договору.

Про це повідомила пресслужба Господарського суду, інформує Репортер.

Фото ілюстративне

” У липні 2018 року між Управлінням капітального будівництва міськвиконкому та ТОВ “Карпатська будівельна компанія” укладено договір про закупівлю робіт. Відповідно до умов договору, генеральний підрядник зобов’язався виконати роботи з капітального ремонту елементів фасаду ДНЗ “Сонечко”, що по вулиці Короля Данила у місті Івано-Франківську в установлений строк – по серпень 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на виконання умов договору замовник перерахував генеральному підряднику аванс в розмірі 87 339 гривень. Роботи фірма не виконала, як і не повернула аванс.

“Позивач просив стягнути із відповідача 241 019, 69 грн, з урахуванням авансу, інфляційних збитків, 3% річних та пені. Суд стягнув з ТОВ “Карпатська будівельна компанія” аванс – 87 339,00 грн, інфляційні збитки – 5550,01 грн, 3% річних – 3401, 98 грн та пеню – 52 527, 85 грн”, – додають в пресслужбі.

В решті позовних вимог суд відмовив.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні