Гроші

Франківськ скасував купівлю 500 fpv-дронів. Марцінків каже, що підвів постачальник

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради скасував закупівлю 500 fpv-дронів. Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, угоду скасували через те, що постачальник не завантажив в систему необхідну документацію, пише Репортер.

Переможець тендеру на закупівлю першої партії дронів – підвів. 11 грудня ми очікували на партію 500 пташок. Натомість, сьогодні, 7 грудня, ми не маємо навіть угоди з фірмою, що виграла тендер, – повідомив Марцінків. – Постачальник не завантажив в систему необхідну документацію. Відповідно укладати з ними договір не маємо права.

До 11 грудня місто чекає на пропозиції учасників торгів другого оголошеного тендеру.

Нагадаємо, перший тендер на купівлю 500 FPV дронів для захисників виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради провів 27 листопада.  Як ідеться на сайті Prozorro, переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю “Груп Інтрейд” зареєстроване у Запоріжжі з адресою у Дніпрі. Воно було переможцем у 707 закупівлях. ТОВ “Груп Інтрейд” зі статутним капіталом у 1000 грн спеціалізується на оптовій торгівлі.

Запропонована ціна – 6 845 000 грн, а очікувана вартість – 8 250 000 грн.

Постачальника 500 fpv-дронів шукала і міська рада Коломиї.   Київське ТОВ “Ен Джі Пон” пропонувало надати дрони за 9 250 000 грн. Втім, ємність батареї у заявленій пропозиції була не тієї потужності. Тендерну пропозицію відхилили.

24 листопада Коломийська міська рада оголосила ще одні відкриті торги на закупівлю 500 fpv-дронів. 5 грудня міська рада визнала переможцем у торгах одеське ТОВ “Агенство продажу активів”.  Вона поставить 450 дронів за 9 999 900, 00 грн. Відтак, один дрон обійдеться у 22 220 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.