Гроші

Франківськ найбільше експортує до Румунії, Чехії та США

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Підприємства та організації Івано-Франківська за останні півроку експортували на суму 13,7 млн. дол. США, а імпортували – 4,5 млн.дол. США. Порівняно з відповідним періодом 2015 року, обсяги експорту збільшилися на 24%, імпорту – в 1,7 раза, повідомляє головне управління статистики.

imp

Серед міст і районів області Франківськ посів перше місце як в експорті, так і в імпорті послуг. Частка обсягів експорту та імпорту послуг міста становила відповідно 61% та 54,5% від загальнообласних.

Найбільшими країнами-партнерами в експорті послуг були Румунія, Чехія, США, Велика Британія. Більше поолвини – це послуги з переробки матеріальних ресурсів, 21% – транспортні, 12,4% – пов’язані з подорожами, 9,4% – послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні.

Окрім того понад 40% обсягів імпорту послуг отримано від нерезидентів з Польщі. Вагомими були і обсяги послуг з Італії, Німеччини, Греції, США, Великої Британії. Більше третини обсягів імпорту послуг припадало на транспортні, майже чверть – на послуги, пов’язані з подорожами, ще понад 20% – на ділові, 8,5% – на послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні