Гроші

Франківцям пропонують будинки на 250 років

Google+PinterestLinkedInTumblr

При виборі квартири покупці враховують такі фактори, як місце розташування та ціна. Втім, немалу роль відіграють і матеріали для зведення новобудови. Аналітичний центр «Благо» дослідив переваги та недоліки цегляних і монолітно-каркасних будівель.

Довгий час саме перший тип житла вважався одним із кращих, адже цегла є екологічно чистим продуктом, має властивість регулювати мікроклімат усередині приміщення, а також чудово утримує тепло, дозволяючи суттєво економити на опаленні. Але це при умові, що забудовник використовує дорогу керамічну цеглу. Більш дешева силікатна досить вразлива до перепадів температури та вологості. Що ж стосується щілинної та пористої цегли, то вона також забезпечує чудову термоізоляцію, проте потребує ретельної роботи – якщо будівельний розчин заб’ється в порожнину, то всі переваги цього матеріалу втрачаються.

Терміни будівництва такого помешкання зазвичай досить затягнуті, адже на швидкість роботи впливають безліч факторів. Тому самі забудовники частіше воліють споруджувати монолітно-цегляні будинки. Адже зведення будівлі такого типу відбувається значно швидше.

Каркасно-монолітне будівництво передбачає міцний залізобетонний каркас, по якому заливають бетонну масу.

Такі помешкання мають багато достоїнств, головним з яких для багатьох стає вільне планування та довговічність. Монолітно-каркасний дім може простояти до 250 років, йому не страшні вибухи, землетруси та інші катаклізми.

До переваг ще відносять вільне планування. Квартира взагалі може не мати перегородок. Також у монолітно-каркасній новобудові відсутні ризики утворення тріщин у стінах. Тому в таких будинках можна відразу робити якісний ремонт.

За монолітно-каркасним типом зараз в Івано-Франківську зводяться комплекс апартаментів «Парус» і «Район Манхеттен».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.