Гроші Фото

Франківці у Львові вимагали не допустити ліквідації заводу «Княгинин»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прокуратура оскаржує рішення господарського суду про оголошення банкрутом і ліквідацію лікеро-горілчаного заводу «Княгинин» у Івано-Франківську. Працівники підприємства вимагають не допустити рейдерам знищити завод, розібравши його  на металобрухт.

10 квітня господарський суд Івано-Франківської області ухвалив постанову про визнання лікеро-горілчаного заводу банкрутом та відкриття ліквідаційної процедуру. Але прокуратура Івано-Франківської області вважає таке рішення незаконним і направила апеляційну скаргу до Львівського апеляційного господарського суду. Позицію прокуратури підтримало і Міністерство агрополітики, яке також подало свою апеляційну скаргу, повідомили на сайті каналу 24.

Працівники Івано-Франківського обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості прийшли під стіни суду з пікетом і вимогами не допустити ліквідації підприємства та звільнення працівників. Обурені робітники тримали в руках плакати з написами “Не дамо “Княгинин” бандитам», “Керівництво спиртоб’єднанням – державі, а не бандитам”.

Як розповіла т.в.о генерального директора заводу Зінаїда Гаргат, із початку року підприємство не працює, його роботу свідомо блокують.

“Особи, які зацікавлені в ліквідації підприємства, оце все і організували: зупинили виробничі процеси, підготували завод до ліквідації, домоглися того, що суд прийняв таку постанову та відкрив ліквідаційну процедуру. Весь трудовий колектив категорично не погоджується із ліквідацією підприємства. Підприємство живе, а вони хочуть все різати на металобрухт”, – сказала вона.

Окрім того, вона додала, що 30 травня 2017 року було вчинене рейдерське захоплення підприємства.

“Прийшли близько 70 молодиків, які проникли на територію підприємства і перебувають там до цього часу. Працівників, в тому числі мене, не впускають на робочі місця. Тобто, підприємство повністю захоплене невідомими особами. Але Олександр Седлецький (арбітражний керуючий по ліквідації – Ред.) каже, мовляв, це охорона. Але від кого вони охороняють, від працівників?”, – обурилася Зінаїда Гаргат.

Водночас, Івано-Франківська місцева прокуратура веде досудове розслідування за фактом неправомірних дій самого арбітражного керуючого Олександра Седлецького.

Розгляд апеляції Львівський апеляційний господарський суд продовжить 27 червня о 12.00.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.