Гроші

Фірма-новачок візьметься у Франківську за ще одну пам’ятку – фасад на Курбаса

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу з ними підписали договір на реставрацію фасаду на Курбаса за 941 695, 20 грн.

За словами бухгалтера ТзОВ “Планетабуд”, нещодавно фірма отримала ліцензію на реставраційні роботи від Держархбудінспекції України.

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради підписав договір з реставрації фасадів будинків на вулиці Л. Курбаса, 5,7 та 9.

Звіт про укладений договір з реставрації фасадів будинків на вулиці Л. Курбаса, 5, 7 та 9 оприлюднили на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує Бліц-Інфо.

Підрядник повинен виконати роботи до 31 грудня цього року відреставрувати цегельне мурування, відновити штукатурку, пофарбувати фасади, замінити водостічні труби, непридатні частини віконних та дверних коробок, а також відреставрувати двері.

Нагадаємо, що департамент оприлюднив також у онлайн-системі закупівель Prozorro звіт про укладений договір з реставрації фасаду будинку №44 по вулиці Шевченка на 756 138 грн. Засновник – Петро  Круль є власником й іншої фірми – ПП “КМП Будтранс“, яка вже бралася за реставраційні роботи у Франківську – реставрацію фасаду пам’ятки 1911 року на вулиці Короля Данила, 10. З ним департамент архітектури уклав договір на 977 774 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.