Гроші

Фермери Івано-Франківської громади зможуть отримати до 100 тисяч гривень (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

До 100 тисяч гривень. Фермери Івано-Франківської громади зможуть отримати дотації за утримання свійських тварин. Про це йдеться у сюжеті канал 402, пише Репортер.

70-річний Степан Носаль із Підлужжя останні 30 років активно займається сільським господарством. Тримає 18 голів великої рогатої худоби та понад десяток свиней. З господаркою чоловік порається самостійно. Каже, молодь до фермерської роботи йти не хоче. Господар підрахував: чи не найбільше коштів іде на харчування тварин. Тому, якщо і отримає дотацію від міста, витратить на корми.

Читайте також: На Прикарпатті за місяць найбільше подорожчали молочка, м’ясо та хліб

На дотації можуть претендувати і ті господарства, які вирощують плодово-ягідні культури. Йдеться про часткове відшкодування коштів за придбаний сертифікований посадковий матеріал, але не більше 200 тисяч гривень. А також – матеріали для встановлення краплинного зрошення плодово-ягідних культур, але не більше 300 тисяч грн.

На фермерську програму, за словами заступника міського голови Миколи Вітенка, у бюджеті вже закладено 2,5 мільйона гривень.

Надаючи дотації, міська влада хоче збільшити кількість фермерських господарств у громаді.

Мешканцю громади, який є власником десяти та більше кіз та овець, місто відшкодує до 50% від вартості придбаних тварин. Господарі, на утриманні яких є більше 5-ти свиней, зможуть отримати дві тисячі гривень за одну свиню, але і в першому, і в другому випадку не більше 100 тисяч гривень в одні руки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.