Гроші

Фейковий товар і фальшиві знижки: як не стати жертвою шахраїв у «Чорну п’ятницю»

Google+PinterestLinkedInTumblr
Якщо робите інтернет-покупки, вибирайте перевірені торгові майданчики в найбільшому каталозі товарів і цін «Магазилла» (детальніше на: https://m.ua/).

Річ у тому, що до сезону розпродажів в мережі виникає багато сайтів-одноденок, які заманюють покупців знижками до 90% на популярні групи товарів.

Щоб не попастися на гачок аферистів, ознайомтеся з найпоширенішими схемами інтернет-шахрайства у «Чорну п’ятницю»:
  • Шахрайство з сервісом. Шахрай видає себе за менеджера торгового майданчика, телефонує покупцеві, щоб повідомити про будь-яку проблему з оформленням товару. Вам пропонують завантажити на свій комп’ютер або смартфон певну програму, щоб експерт міг віддалено надати допомогу у розв’язанні проблеми.
  • Фішингові розсилки. На вашу електронну пошту шахраї надсилають листа нібито від великого роздрібного продавця з проханням підтвердити або оновити свій обліковий запис. Використовуючи посилання, розміщене в електронному листі, користувач передає свою особисту інформацію безпосередньо аферистам.
  • Проблеми з доставкою. Покупець отримує повідомлення про проблеми з доставкою або із замовленням. Вам пропонується підтвердити або оновити свою інформацію, використовуючи надане посилання. Це дає шахраям доступ до вашої фінансової інформації, що призводить до крадіжки особистих даних.
  • Шахрайство з відсутністю доставки. Ця афера пов’язана з покупкою, яка ніколи не приходить. Після оплати товару за реквізитами, що надіслав продавець, магазин «зникає», контактні телефони не відповідають, отже, жертва не може вимагати повернення коштів.

Бажаємо вдалих покупок!

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.