Гроші

Фаворитом тендеру на ремонт Набережної у Франківську стало ТОВ «ТрейдЗахідБуд»

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківській облдержадміністрації відкрили тендерну документацію учасників у конкурсі на будівництво вулиці Набережна в Івано-Франківську. Попередня кошторисна вартість — 57 мільйонів гривень, повідомляє Курс.

На участь у конкурсі подало заявки п’ять підприємств. Це ТОВ «БК «ТрейдЗахідБуд» з найменшою ціновою пропозицією у 38 130 836 гривень. ПП «Брати Кіп» з ціновою пропозицією 38 177 796 гривень. ТОВ «ПБС» запропонувало виконати роботи за 40 929 630 гривень. ДП «Івано-Франківський облавтодор» з ціновою пропозицією у 44 473 000 гривень. Найбільшу ж вартість виконання робіт запропонувало ТОВ «ПМК-77».

Надалі чиновники Івано-Франківської ОДА мають 20 днів для дослідження тендерної документації та технічної частини угоди. Але найімовірніше, що тендер таки виграє ТОВ «БК «ТрейдЗахідБуд». Адже пріоритетом є вартість виконання робіт.

ТОВ «БК «ТрейдЗахідБуд» уже має великий досвід виконання робіт за державні кошти. Загалом з 2008-го року фірма заключила 32 угоди з органами місцевого самоврядування на загальну суму 95 мільйонів 90 тисяч гривень.

Будівництво вулиці Набережної ім. Стефаника буде найдорожчим об’єктом, який коли-небудь вигравало ТОВ «БК «ТрейдЗахідБуд». До цього часу найбільшу тендерну суму підприємство виграло на будівництво дитячого садка у 2012-му році за 12 мільйонів гривень. Замовником будівництва тоді, як і зараз, виступало Управління капітального будівництва ОДА.

Засновниками ТОВ «БК «ТрейдЗахідБуд» виступають Ігор Дем’янів та Юрій Ткачук.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.