Гроші

Долинський водоканал завтра знеструмлять за борги, – Прикарпаттяобленерго

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Завтра, 29 липня, Прикарпаттяобленерго буде змушене припинити електропостачання КП «Водоканал» Долинської міської ради через заборгованість у понад 1 000 000 гривень за розподіл електроенергії та перетоки реактивної енергії.

Про це повідомила пресслужба АТ «Прикарпаттяобленерго», пише Репортер.

Енергетики пишуть, що занепокоєні станом розрахунків за послуги з Долинським волоканалом. Підприємство регулярно порушує свої обов’язки щодо повноти сплати коштів за розподіл електроенергії, а його борг постійно росте.

Станом на 26 липня комунальне підприємство боргує за розподіл електроенергії понад мільйон гривень.

Прикарпаттяобленерго листом проінформувало адміністрацію підприємства та органи місцевого самоврядування про критичний стан розрахунків з попередженням про можливе знеструмлення, щоб заборгованість за надані послуги не росла.

На адресу Прикарпаттяобленерго неодноразово надходили гарантійні лист від адміністрації Долинського водоканалу із проханням відтермінувати вимкнення та з гарантією оплати за послугу з розподілу електричної енергії та перетоки реактивної енергії, проте жодних коштів в оплату заборгованості не надійшло.

Підприємство не виконало зобов’язання щодо погашення заборгованості та не дотримується запропонованого обленерго графіку розрахунків, зазначають енергетики.

“У зв’язку із тим, що жодні відтермінування та перемовини не дають результатів, а ріст боргу Долинського водоканалу збільшується, АТ Прикарпаттяобленерго вимушене вдатися до вимкнення електропостачання підприємства”, – попередили споживачів.

29 липня 2021 в проміжку між 08:30 та 17:00 електропостачання підприємству буде припинено.

Керівництво АТ «Прикарпаттяобленерго» звернулося знову до уповноважених осіб КП «Водоканал» Долинської міської ради з проханням погасити заборгованість, а в разі непогашення боргу – здійснити заходи із запобігання шкідливим наслідкам відповідно до програми безпечного відключення електроживлення під час припинення розподілу електричної енергії з метою недопущення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.