Гроші

Чому державні тендери — це порятунок для постачальника восени 2020 року

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цей рік напевно увійде до підручників історії не лише як рік карантину на фоні пандемії, а і як рік, коли припинився рекордний за довжиною період зростання світової економіки. І хоча основні наслідки локдауну поки лише очікуються, підприємцю вже сьогодні варто замислитися над забезпеченням свого бізнесу стабільним каналом збуту. В умовах кризи таким рятівним колом може стати рєстрація у Prozorro.

Що саме сталося через пандемію

Вже років з 5 експерти у сфері економіки та фінансів пророкували, що навіть найдовший та найрекордніший період зростання, що розпочався після вщухання фінансової кризи іпотечного кредитування 2008-2009 років, дійде кінця. Але ніхто не міг точно спрогнозувати, коли і через що.

Цьогоріч, після розповсюдження інфекції COVID-19 за межі Китаю, світ зіткнувся із тотальними карантинними заходами — закриттям закладів сфер харчування, торгівлі і розваг, припиненням авіасполучення, закриттям кордонів та масовим переходом до дистанційного формату роботи.

Це докорінно змінили профіль та обсяги споживання. Наприклад, нафта саме через відсутність попиту (літаки перестали спалювати мільйони тонн керосину) та обмеженістю інфраструктури (немає, де зберігати надлишки) впала у ціні, на деякий час — навіть до від’ємних показників.

Чому публічні закупівлі — це надійно

Якими б сильними не були наслідки кризи для приватного сектору, закупівлі держави продовжаться у більш-менш тих самих обсягах. Життєво важливі товари, послуги й роботи все одно будуть продаватись. На фоні будь-якої кризи цей ринок буде справжньою тихою гаванню для будь-якого підприємця.

Крім того, державні установи — це набагато надійніші клієнти, які схильні виконувати умови укладеної угоди. До того ж, завдяки поглибленню інтеграції системи іх державними реєстрами (а саме — з реєстром Держказначейства) користувач може перевірити, наскільки справно замовник розраховується за товари.

Як підготуватись до роботи у Prozorro

Потрібно вже сьогодні створити акаунт постачальника у системі публічних тендерів. Для цього треба обрати спеціально орієнтований під проведення державних закупівель сайт — офіційно акредитований електронний торговельний майданчик. Після реєстрації і верифікації даних у вас буде повний доступ до всіх можливостей цієї бізнес-екосистеми. Залишиться поповнити баланс, знайти тендер з прийнятними умовами, подати заявку на участь і виграти!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.