Гроші

Більше півмільйона євро – Долинська міськрада виграла грант ЄС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Проект, що виграла міськрада, називається “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону”.

Його планують реалізувати впродовж 2018-2020 років.

“Протягом 2018-2020 років за підтримки Європейського Союзу, в рамках ініціативи Мери за Економічне Зростання, в Долині будемо реалізовувати надзвичайно цікавий проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону”, – повідомив заступник міського голови міста Долина Володимир Смолій.

Консорціум з реалізації проекту формують Долинська міська рада та комунальне підприємство “Долина-Інвест”.

Загальна вартість проекту 667 442,00 євро, з яких грант ЄС – 520 604,72 євро.

“Детальну інформацію про мету, завдання та заходи проекту розповімо в ході стартового заходу, який плануємо провести у січні-лютому 2018 року”, – повідомив представник Долинської міської ради.

Нагадаємо, у грудні 2014 року Долинська міська рада підписала грантову угоду на 772,6 тисяч євро з Європейською Комісією. В рамках цієї угоди протягом 2015-2018 років в місті втілюють проект “Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних житлових будинків міста Долина”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.