Гроші

Антимонопольний комітет визнав комісії при сплаті комуналки неправомірними

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Споживач сплачує комісійну винагороду за прийом платежів двічі — її закладено в тариф на послугу ЖКГ, а також за послуги банку чи “Укрпошти” відповідно до встановлених ними тарифів.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) виявив неправомірність сплати громадянами комісії в банку або поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки дані витрати закладені в тарифи, інформує УНІАН.

Як повідомила прес-служба АМКУ, про це йдеться у схваленому 1 листопада звіті про результати дослідження ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги.

”Споживач сплачує комісійну винагороду за прийом платежів двічі – її закладено в тариф на послугу ЖКГ, а також за послуги банку чи “Укрпошти” відповідно до встановлених ними тарифів”, — йдеться в повідомленні. Разом з тим, якщо постачальник комунальних послуг уклав договір і сплачує банку або “Укрпошті” витрати на прийом платежів, споживачам все одно доводиться платити комісію двічі. Читайте також Кабмін підрахував невикористані субсидії на опалення та вирішив їхню долю Прес-служба зазначила, що звіт підготовлено за результатами дослідження, яке проводилося у зв’язку з численними зверненнями громадян до органів АМКУ і охоплювало 2015 рік і п’ять місяців 2016 року.

Раніше йшлося, що 29 вересня поточного року Антимонопольний комітет України та Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підписали Меморандум про співробітництво у сфері регулювання ринків електроенергії, природного газу, а також послуг теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.