Гроші

3 кроки, які допоможуть почати заробляти у Prozorro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Бути підприємцем — це означає працювати майже без вихідних, понаднормово і з максимальною самовіддачею заради результату. У цій сфері немає місця тим, хто звик просто відпрацьовувати зарплату. І жоден канал збуту не можна ігнорувати, якщо хочеш навіть не досягти успіху, ні, а просто втриматись на поверхні.

У цьому вже четвертий рік допомагає система публічних закупівель, яка дозволяє брати участь у тендерах і перемагати онлайн. Пропонуємо дізнатись, як почати роботу на цьому ринку, починаючі з реєстрації у Прозорро і закінчуючи секретами успішного постачальника.

Свій обліковий запис Прозорро

Державні тендери — це не та галузь, де можна обійтись чужим акаунтом або брати участь у торгах анонімно. Ні, тут вам обов’язково потрібен свій обліковий запис з актуальними даними щодо вас і вашого підприємства.

На щастя, реєстрація у Prozorro — це не дуже складний процес, а отримати відповіді на головні питання допоможуть інструкції електронного торговельного майданчика. Просто оберіть такий, який буде для вас максимально зручним і дружнім.

Демо-торги, щоб розібратись у основах

Перший раз може бути складно зорієнтуватись у тому, як тут все працює — система Прозоро, все ж, несе у собі як тягар з минулих епох деякі рудименти бюрократично перевантажених конкурсних закупівель минулого — довідки і вимоги до документів, жорсткі строки подання пропозицій тощо. І у функціоналі онлайн-тендерів потрібно розібратись, перш ніж йти у реальний бій з конкурентами.

Кращі електронні майданчики надають користувачам можливість спробувати все це у симуляції — у демо-тендері під наглядом фахівця, який все покаже і все розкаже. Після цього подавати пропозицію у реальну закупівлю цілком реального держзамовника буде вже не так страшно і не так безперспективно, оскільки вже не буде такої кількості гіпотетичних помилок новачка — можна одразу ж і перемогти!

Аналітика, яка розкаже про все

А далі залишиться вже відточувати свої навички і вчитись тому, що зазвичай приходить з досвідом, перемогами і програшами — використовувати аналітичні інструменти, які є у вашого майданчика і у самої системи. Саме це відрізняє дійсно умілого постачальника і переможця сотні тендерів від зеленого новачка, який поки дивиться на чужі перемоги. Та що робити далі? А далі на вас чекатимуть практика написання скарг до АМКУ, відпрацювання участі у складних багатоетапних торгах чи, можливо, якщо ви дійсно хочете збільшити свої прибутки у кілька разів, то участь у комерційних тендерах. Все залежить лише від вас!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.